میزبان شوید

با تیریپ ما می‌توانید به آسانی و کاملا امن، اقامتگاه خود را برای کوتاه مدت (روزانه یا هفتگی) به مسافران اجاره دهید و کسب درآمد داشته باشید. اهمیتی ندارد شما چه اقامتگاهی برای به اشتراک گذاشتن دارید. اقامتگاه شما می‌تواند اتاقی خالی از خانه‌ مسکونی خودتان باشد تا اقامتگاهی کامل و دارای چند ده اتاق آماده‌ اجاره. ثبت کامل اقامتگاه شما در اپلیکیشن و همینطور سایت تیریپ ما کاملا رایگان می‌باشد. مدیریت رزرو اقامتگاه، روزهای آزاد برای اجاره به مسافران و قیمت اجاره همگی در اختیار شما است. مسافران تیریپ ما همه نوع اقامتگاهی را برای اقامت در طول سفرهایشان رزرو می‌کنند و شما می‌توانید از اپلیکیشن تیریپ ما برای افزایش رزروهایتان استفاده کنید. اگر دارای واحدی خالی هستید، از اجاره دادن آن به راحتی می‌توانید کسب درآمد کنید و اگر خود وقت اینکار را ندارید، می‌توانید با سپردن اینکار به یکی از اعضای خانواده، برای آن‌ها ایجاد شغل کنید و گرفتن رزرو را به تیریپ ما بسپارید.

تیریپ ما - میزبان شوید

اقامتگاه خود را در ۸ مرحله اضافه کنید

1

شما میزبان محترم میتوانید اقامتگاه خود را به اپلیکیشن و سایت تیریپ ما اضافه کنید. از این طریق تعداد رزروهای بالایی را هر ماه میزبانی خواهید کرد. روند اضافه کردن اقامتگاه بسیار آسان است و رایگان انجام میگیرد. کافی‌ست اپلیکیشن تیریپ ما رو دانلود کنید، شماره‌تون رو وارد کنید و با اضافه کردن اطلاعاتتون حساب کاربری بسازید. وارد پروفایل خود شوید و حساب کاربری‌تون رو با یک دکمه از مهمان به میزبان تغییر بدید و پس از اون اطلاعات واحد یا واحدهای اقامتگاه‌تون رو وارد کنید، از جمله عکس‌ها، توضیحات، امکانات و همینطور آدرس دقیق به همراه لوکیشن بر روی نقشه.

تیریپ ما - خانه خود را اضافه کنید

درخواست‌های رزرو خود را بررسی و تایید کنید

2

میزبان عزیز، بعد از طی مراحل ثبت اقامتگاه و نشان دادن اقامتگاه شما در اپلیکیشن و سایت تیریپ‌ ما، منتظر درخواست‌های رزرو شوید و به آن‌ها پاسخ دهید. در صورتی که اقامتگاه شما آماده‌ی مهمان‌پذیری بود، درخواست را قبول کنید و منتظر مسافر باشید. شما برای هر درخواست به مدت 24 ساعت فرصت پاسخگویی دارید. پیشنهاد می‌شود با پایین آوردن میانگین زمان پاسخگویی، اعتبار خود را در مقابل مهمانانتان بالا ببرید.

تیریپ ما - مراحل اضافه کردن خانه

آماده پذیرایی از مهمانان خود شوید

3

پس از انجام مراحل قبل که کمتر از 5 دقیقه وقت شما را خواهد گرفت، می‌توانید خود را برای پذیرایی از مهمانان‌تان آماده کنید. هرچه حرفه‌ای تر از مهمانان خود پذیرایی کنید، خاطره‌ بهتری از اقامتگاهتان در ذهنشان خواهید ساخت و رزروهای اقامتگاه شما بیشتر خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم پس از پایان اقامت مهمانان، از آن‌ها بخواهید به واحد اقامتی شما در اپلیکیشن تیریپ ما رای و نظر دهند. هر چه امتیاز و نظرات واحد اقامتی شما در اپلیکیشن بیشتر باشد، شاهد رزروهای بیشتر و مهمانانی دیگر خواهید بود.

تیریپ ما - اماده خوش‌امد گویی شوید
تیریپ ما - چرا تیریپ ما

چرا تیریپ ما

تیریپ‌ ما فضایی برای تمام اقامتگاه‌هاست و فردی که قصد سفر به مکانی و رزرو اقامتگاهی را داشته باشد به جای تماس با تعداد محدودی میزبان و گرفتن عکس‌ها و اطلاعات اقامتگاه‌ها از راه‌های مختلف، به اپلیکیشن تیریپ‌ ما مراجعه می‌کند. مسافر به اطلاعات هزاران اقامتگاه یکجا دسترسی پیدا می‌کند و به طور آنلاین و راحتتر از قبل به رزرو اقامتگاه مورد نظر خود می‌پردازد. همچنین تیریپ‌ ما همینطور که در تایید صاحب‌خانه‌ها دقت می‌کند، در تایید مهمانان نیز دقت کامل را به خرج می‌دهد تا نه میزبان و نه میهمان از رزرو خود نارضایتی نداشته باشند. تیریپ ما برای رفع و پیگیری مشکلات هم برای میزبانان و هم برای مهمانان، پشتیبانی 24 ساعته و بدون تعطیلی دارد. دلیل مهم دیگر نیز می‌توان به پرداخت‌های به‌موقع و بدون تاخیر اشاره کرد، شما به عنوان میزبان تیریپ‌ما، هیچگونه تاخیر در پرداختی را مشاهده نخواهید کرد.

تیریپ ما - پرداخت به موقع

پرداخت به موقع

شما به عنوان میزبان طرف قرارداد با تیریپ ما، در سریعترین موقع، وجه رزرو خود را دریافت خواهید کرد و هیچگونه تاخیری در پرداخت وجه رزرو به شما صورت نمیگیرد

تیریپ ما - حل مشکلات مربوط به مهمان

حل مشکلات مربوط به مهمان

تیریپ ما در صورت ایجاد مشکل توسط مهمان برای شما، تا زمان رفع مشکل، آن را پیگیری میکند

تیریپ ما - مدیریت آسان رزروها

مدیریت آسان رزروها

تیریپ ما، رزرو کردن اقامتگاه و همینطور مدیریت رزروها را آسان‌تر و مدرن‌تر از همیشه کرده

تیریپ ما - پشتیبانی بدون تعطیلی

پشتیبانی بدون تعطیلی

تیریپ ما هم برای میزبانان و هم برای مهمانان پشتیبانی 24 ساعته در نظر دارد